.

.

2017 Девојки Зимска Јакна Мода Долга Памучна Облека Маскирани Надолу Памук 5 Бои Децата Облека Палта Дебели Топла Јакна

2017 Девојки Зимска Јакна Мода Долга Памучна Облека Маскирани Надолу Памук 5 Бои Децата Облека Палта Дебели

DEN 1228.00
DEN 1535.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 4T
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Одредување На Содржина:
0%
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тежина:
0.29
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Патент
Јака:
Маскирани
Стил:
Европски и Американски Стил
Број На Модел На:
YJM-MQ-CK
Пополнување:
Памук
Облека Должина:
X-Долго
Бренд Име:
fpxseirt
боја:
Црвена, црна, розова, војска зелена, портокалова
Материјал Состав:
Полиестер Влакна (полиестер Влакна)
Главните состојки ткаенина:
Полиестер (полиестер)
Наведени година сезона:
Летото 2017
Maotou / разно тема средување:
Чисти сите
Ткаенина технологија:
Омекнување третман
Маскирани:
Капа не отстранлив
елемент:
Јакна, прекрасна, ван
погодни за сезоната:
зима, пролет, есен
додатен:
Памук 91% 95%
Производи во категоријата