.

.

Обичај дома декорација позадина,изгрејсонце островот плажа,пејсажот mural за дневна соба и спалната соба софа во позадина позадина

Обичај дома декорација позадина,изгрејсонце островот плажа,пејсажот mural за дневна соба и спалната соба софа

DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот

00 /метар квадратен
.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D огромни мурали, планински предели фото позадина спална соба, дневна соба со ТВ ѕид контакт хартија US$ 30.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Површина : 2. Ви благодариме.00 /метар квадратен
Обичај зелени шумски дрвја пејсажот mural за дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина на модерна 3 D винил тапет мурали US$ 30. Потоа,целата шема направени од 7.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот огромни мурали, едноставен стил на модерна 3 D de Papel parede, дневната соба ТВ ѕидот во спалната соба контакт хартија prairie небото US$ 29.00 /метар квадратен
Обичај фото позадина DE papel parede шумски предели за бојадисана троседот поставување на ѕид винил спалната соба која позадина US$ 30.99 /метар квадратен
Романтични Прованса лаванда голема дневна соба со софа на ТВ на ѕид mural позадина позадина US$ 30.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. На пример, големина : висина од 2.
Бесплатен превозот апстракт дрво позадина позадината на троседот во дневната соба спална соба ѕид позадина mural позадина US$ 30.
Обичај дома декорација позадина,изгрејсонце островот плажа,пејсажот mural за дневна соба и спалната соба софа во позадина позадина
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).00 /метар квадратен
Сопствени 3 D позадина мурали за дневна соба соба Swan бакнеж ТВ поставување на ѕид Дома Мебел декорација винил тапет НИ$ 30.Нарачката единица=висина*ширина.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Материјал:
ЕП
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
520068193
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Медитеранот
Користи:
На бојадисана, ресторан, хотел, кафе продавница,
Производи во категоријата