.

.

Bothwinner Црно Здолниште Флорални Везови Гроздобер СТП Кожа Молив Здолниште Жените Тенок Високо Половината Патент Мини Етика Плус Големина Здолниште

Bothwinner Црно Здолниште Флорални Везови Гроздобер СТП Кожа Молив Здолниште Жените Тенок Високо Половината

DEN 624.00
DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот


saias femininas 2014 година Нови Жените Лето Есен Здолниште Мода Висока Waisted Faux Кожа Мека СТП Мини Skater Flippy Кожа Замав Нови Гроздобер Жените Здолниште Faux Велур Шупливи Од Висок Половината Страна Патент А-Линија Здолниште ОЛ Работа Кратко Здолниште Браун
1. 100% Сосема Нов
2. Материјал : СТП
3. Бои за избор : црна
4. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
5. Големина : s/M/L
6. Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење,бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
ВНИМАНИЕ : бидејќи светлина,вистински боја можеби малку поинаква со моделот носат
Како ова,можете да ги споделувате ставка на вашиот FACEBOOK,VK.. и ги стави во вашата шопинг кошничка
Прв пат се добие информации на нова попуст и најновите стил на облека
1*Faux кожа здолниште жени
(Забелешка : Овој објект без мало пакет.)

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Материјал:
Ацетат
Силуета:
Молив
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
30695
Стил:
Повик
Бренд Име:
BOTHWINNER
Шаблон Тип:
Флорални
Половината:
Империја
секси црна:
СТП Кожа Мини Здолништа Дами
Црна:
Здолниште Флорални Везови здолниште
СТП Кожа:
мини молив здолниште
нов дизајн:
faldas
Стил:
Моден
Производи во категоријата