.

.

Бесплатен превозот обичај ѕид во ЖИВО позадина позадина позадини топло модерен минималистички спалната соба ѕидови околу светот

Бесплатен превозот обичај ѕид во ЖИВО позадина позадина позадини топло модерен минималистички спалната соба

DEN 1439.52

Од стоката
Во магацинот

Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Европската луксузни уметнички цвет сликарство флеш злато врежана позадина mural сопствена позадина големина US$ 29. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) .00 /метар квадратен
Бесплатен превозот MB персоналните позадина 3d три-димензионални камен цвет позадина позадина троседот тв нова пристигнување,шарени US$ 27. Тоа е Важно .99 /метар квадратен
Бесплатен превозот паун пердув позадина модерните големи mural фреско дневна соба 3 D врежана позадина US$ 29.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Бесплатен превозот во Спалната соба Живеат 3 D Азбука позадина мурали позадина позадина позадина кафе бар US$ 33.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај ѕид во ЖИВО позадина позадина позадини топло модерен минималистички спална соба
ѕидовите околу светот
.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Гроздобер Париз Mural Позадина ретро US$ 29.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот големи mural телевизија личност апстракт позадина 3d Азбука позадина дневна соба и спалната соба позадина US$ 33.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот на Лондон сити автобуси бесплатен превозот голема дневна соба и спалната соба ѕид mural позадина Англија позадина позадина модерна US$ 29.Според квадратен метар избор Количина(Слика). Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како да поставите цел 1. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Како на пример : Ако треба 7-7. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето .

Таа е поголема од информацијата

is_customized:
Yes
Употреба:
Студија
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Модерна
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Број На Модел На:
CX0421
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Место на Производство:
домашни
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Употреба:
Дневна Соба, Студија, Постелнина Соба,Детска' Соба
Производи во категоријата