.

.

Батеријата Отворено Вода Blaster Животински Штетници Repeller Движење се Активира - Експлозии Кучиња, Мачки, Верверички, Елени итн

Батеријата Отворено Вода Blaster Животински Штетници Repeller Движење се Активира - Експлозии Кучиња, Мачки,

DEN 2032.00
DEN 2390.40

Од стоката
Во магацинот

5 метри) нанадвор во лак, заштита на 1000 квадратни. Startles штетници со звук и изненадувачки-но-безопасни излив на вода, учејќи ги да се избегне заштитено подрачје во иднина Придвижуван од еден 9-volt батерија(Не се Вклучуваат), за период до 6 месеци . Превозот вклучува пакувањето и ракувањето со такси. Плус, обичај сензор за движење леќа се зголемува откривање спектар за помалите животни, како мачки и raccoons. Гарантира ефикасна од еден ден, овој паметен Плашилото користи изненадувачки, но безопасно, експлозијата на вода за да се задржи елени и други деструктивни животни во заливот.Превозот цена doest не вклучува никакви увозни даноци.
Штити градини, убав површини и дворови од елени, зајаци, птици и други животински натрапниците, Плашилото открива и спрејови за животни во 1000 квадратни метри површина и дење и ноќе. Ние организираме на пратката од понеделник до петок. Оригиналниот движење се активира со кочница штити ден и ноќ, сите сезона долго. За Превозот 1. Тоа трае околу 15-40 дена (САД, CA, АУ,). Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач да се заврши трансакцијата.
Опис На Производот
Уморни од борејќи се елени, мачки, raccoons, верверички и зајаци? Стоп за животни од освојувањето на градини и езерца со ова Движење се Активира со Животински на Одвраќање.Плаќањето мора да се изврши безбедно уплатата Зачувам. Ние одржување на високи стандарди извршување на 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. (90 квадратни метри) област Можете да го контролирате спреј ширина на Страшило од 0 до 300 степени и да се подигне или спушти лак на вода во спреј. За Повратни Информации 1.ние прифаќаме Alipay,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам.Ние ќе рефундирање на купувачи доколку купувачите се врати на предмети во рамките 15days по приемот за било какви причини;Сепак, купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
leezujun
Номинална Напон:
Никој
Производи во категоријата