.

.

Супер Квалитет СТП Нови Пристигнување Тенок Одговара Мотоцикл Црна Кожа Biker Jacket Мажите Плус Големина 5XL

Супер Квалитет СТП Нови Пристигнување Тенок Одговара Мотоцикл Црна Кожа Biker Jacket Мажите Плус Големина 5XL

DEN 2687.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Overeal
Тип:
Тенок
Материјал:
PU
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Мото & Biker
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Џебови
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Врвен Квалитет На Тимот
Стил:
Моден
Производи во категоријата