.

.

3d позадина 3d фото позадина обичај дневна соба mural Фитнес, Јога движење позадина 3d слика троседот КТВ тапети за ѕидови 3d

3d позадина 3d фото позадина обичај дневна соба mural Фитнес, Јога движење позадина 3d слика троседот КТВ тапети

DEN 794.00
DEN 1443.84

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе s ubtract $ 5 кога ќе го купите повторно. Купувачот ќе добие соодветна големина. 16 видови на фиксна големина : Количина : 1 м2=140 cm (W) x 70 см (H) ; Количина : 2 м2=170 см (W) x 120 cm (H) Количеството : 3 м2=215 см (W) x 140 cm (H) ; Количина : 4 м2=250 см (W) x 160 см (H) Количеството : 5 м2=280 cm (W) x 180 см (H) ; Количина : 6 м2=300 см (W) x 200 см (H) Количеството : 7 м2=335 cm (W) x 210 см (H) ; Количина : 8 м2=355 cm (W) x 225 cm (H) Количеството : 9 м2=370 cm (W) x 245 cm (H) ; Количина : 10 m2=400 см (W) x 250 см (H) Количеството : 11 м2=410 cm (W) x 270 см (H) ; Количина : 12 м2=430 cm (W) x 280 cm (H) Количеството : 13 m2=445 cm (W) x 295 cm (H) ; Количина : 14 м2=470 cm (W) x 300 см (H) Количеството : 15 m2=500 cm (W) x 300 см (H) ; Количина : 16 m2=500 cm (W) x 320 см (H) Драг пријател, ако имате било какви прашања и идеја, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас. Како да нарачате? Ви треба место цел е ширина * висина, ако ширината е 3 метри , широчината е 2. Проверете ја големината , Одговара на pattem. на средината на преклопување дел , се сече и се лупам исклучување на вишокот дел. 2) повеќе еколошки. Натпреварот pattem . 4) добра вентилација. *Ве молиме не го купи 1 метар квадратен , бидејќи тоа е многу мали димензии. * Ако сакате да направите друга фотографија, тоа не е проблем, ве молиме да ни обезбеди висока резолуција на фотографија . Кога ќе примите позадина, ве молиме потврдете го тоа тука веднаш. Отсечени вишокот на дел околу switch. И потоа ни даде на сите предмети 5 ѕвезди пофалби. Инаку после 24 саати, ние ќе мора да се произведуваат нашите фиксна големина за вас. Користете scraper да се направи позадина станот .2 метри, ќе треба место за 7 метри квадратни. Главни карактеристики : 1) затегнувачка цврстина. Четка лепак на позадината . Преклопуваат панели за координирање на сликата. Марк pasting цел. Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе се обидеме да ви помогнеме.

Таа е поголема од информацијата

Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
a0940
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
AIBIYI
Шема:
Персоналните Прилагодување
Производи во категоријата