.

.

Европската Вештачко Цвеќе 9 Глави Лажни Eustoma Gradiflorus Lisianthus Божиќ Свадба Партија Дом Декоративни 5 Бои

Европската Вештачко Цвеќе 9 Глави Лажни Eustoma Gradiflorus Lisianthus Божиќ Свадба Партија Дом Декоративни

DEN 389.00
DEN 608.16

Од стоката
Во магацинот


Материјал : Крпа+Керамичка Вазна
Големина : 16x10.5 cm (6.3x4.1 Инч)
Тежина : 185g
Пакување : Пена + Тетрапак Кутии
Предност :
Сосема нов и висок квалитет.
Користење на ЕКО-Пријателски Трајни&Премиум Увезени Латекс.
Се однесува на Било Дома или Градина Оркестарот.
Класична убавина со разбраното зрачења.
Совршен за јадење или студија соба, исто така, совршен за свадба настан.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Број На Модел На:
SW8071701
Стил:
Цвет + Вазна
Повод:
Featival
Повод:
свадба;денот на вљубените
Материјал:
Пластични цвет
користат за:
декорација;подарок
Стил:
Цвет
Објектот:
Вештачки Растенија
Име:
Декоративни Цвеќиња
Функција:
Еко-пријателски,Мода
Модел:
растенијата модел
Производи во категоријата