.

.

2017 Плус Големина прикривање на Жените Секси Beachwear Точка Chiffon Чиста Бикини Покрие Прозорци Лабава Блузи Beachwear saida praia de feminino

2017 Плус Големина прикривање на Жените Секси Beachwear Точка Chiffon Чиста Бикини Покрие Прозорци Лабава Блузи

DEN 153.00
DEN 173.28

Од стоката
Во магацинот


2017 Плус Големина прикривање на Жените Секси Beachwear Точка Chiffon Чиста Бикини Покрие Прозорци Лабава Блузи Beachwear saida praia de feminino
плажа облечи туника
praia
плажа носат
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Chiffon
Боја : Црна
Големина : L, XL,XXL,XXXL
Големина Биста Должина
L 96cm 82cm
XL 100cm 83cm
XXL 104cm 84cm
XXXL 108cm 85cm
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода Блузи
Преглед
2017 Плус Големина прикривање на Жените Секси Beachwear Точка Chiffon Чиста Бикини Покрие Прозорци Лабава Блузи Beachwear saida praia de feminino

Таа е поголема од информацијата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
GLANE
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Dot
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производи во категоријата