.

.

10pcs Цвет Круна headwear Цвет девојка се Врзуваат назад ореол Булчински Цвет Круна headbands Симпатична коса Додатоци фото реквизит За Деца

10pcs Цвет Круна headwear Цвет девојка се Врзуваат назад ореол Булчински Цвет Круна headbands Симпатична коса

DEN 379.20

Од стоката
Во магацинот

Tks!
Детали и слики како што следува :
Име : Раководител бенд
Состојба : нова, рачно изработени
Материјал : Полиестер
(Малку отстапување може да постојат и се должи на рачно изработени)
Напомена :
1) Поради светлина од светлината и камера причина, можеби има мала боја разлика, се надевам, ќе може да се разбере.
Превозот
а) Нормално, ние ќе брод во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата. Се надевам дека може да го добиете вашето разбирање. сакате да се меша кога местото цел, или ние ќе ги испрати по случаен избор за вас, ви Благодариме!
За промет на големо ве молиме контактирајте го нашиот трговци од трговија со датотеки, или пратете e-mail.
2) Бесплатен превозот е од Кина пост регистрирани воздухопловната.
в) Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена.
Политика на враќање
Сите производи се двојно проверени и спакувани и пред пратката, но ако не сте задоволни со стоката, враќање е acceptedwithin 7 дена откако ќе ја прими стоката. Ви благодариме!
г) ве Молиме бидете сигурни дека сте завршиле вашата адреса, пост код,контактирајте со лицето,бројот на вашиот телефон и други детални информации, кои можеби ќе треба за примање стока. Ве молиме имајте предвид дека враќање мора да биде во рок од 7 дена по купувањето, нема враќање или размена ќе бидат прифатени afer 7 дена по датумот на купувањето. И ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Обвиненијата се врати треба да бидат одговорни за корисникот.
д) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. ќе бидат обезбедени.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Деца
лакови за коса:
Цвет Коса Лакови
Материјал:
Полиестер
Производи во категоријата