.

.

hifi аудио кабел 2 рка 3,5 ММ Десна Аглеста Приклучок Конектор hifi 1 до 2 аудио видео кабел

hifi аудио кабел 2 рка 3,5 ММ Десна Аглеста Приклучок Конектор hifi 1 до 2 аудио видео кабел

DEN 1487.52

Од стоката
Во магацинот


hifi аудио кабел 2 рка 3,5 ММ Десна Аглеста Приклучок Конектор hifi 1 до 2 аудио видео кабел Опис
Објектот Состојба : Brand New без мало пакет
Материјал : бакар
Терминал : 2 XPaliccs рка приклучок+1piece 3,5 мм десна аглеста приклучок
боја : црна
должина : 1 M 1.5 М
пакет : 1piec E

Таа е поголема од информацијата

Стандард:
150см, 2м
Surge Protector:
No
Тип:
Приклучокот со Чашката
Заземјување:
Стандард Заземјување
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
Moonsaudio
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
1
Производи во категоријата