.

.

Collare Дрвото На Животот Накит Сетови За Жените Од Не ' Рѓосувачки Челик Злато Боја На Дрво Среќа Накит Трговија На Големо Обетки Ѓердан Поставува S232

Collare Дрвото На Животот Накит Сетови За Жените Од Не ' Рѓосувачки Челик Злато Боја На Дрво Среќа Накит Трговија

DEN 336.00
DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме!
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Нашите производи се направени со најдобри metel позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии.
Симпатична Накит Панда Форма на Жените Накит Сетови жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Накит Сетови Ѓердан Обетки Поставува Големо S2113 Жените Накит Сетови Жените Накит Сетови Ѓердан Обетки Поставува Симпатична Накит Панда Форма на Жените Накит Сетови
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 ѓердан,1 синџир,1 пар earring,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
Бесплатен превозот за сите нарачки. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
Стандарден пакет е како на следната слика. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Ви благодарам многу!
. Добредојдовте на скенирање и да се купи!За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит,ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 ѓердан+1 пар обетки
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
S232
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Collare
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
функција 1:
накит сетови за жени
Карактеристика 2:
Обетки Ѓердан сет
Производи во категоријата