.

.

1040mm LED Осветлување Светилка лента 16leds За Samsung 50inch ТВ UA50F5080 BN41-02028A HF500BGA-B1 2013SVS50F ТВ D2GE-500SCA-Р3

1040mm LED Осветлување Светилка лента 16leds За Samsung 50inch ТВ UA50F5080 BN41-02028A HF500BGA-B1 2013SVS50F

DEN 4320.00

Од стоката
Во магацинот


1040mm LED Осветлување Светилка лента 16 led диоди За UA50 F5080 AR BN41-02028 A HF500 BGA-B1 2013 SVS50 F L 8 REV1.9 130130 LCD Монитор
LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се Инсталира
Карактеристики : Не се нови ,Оригинални расклопување Големина : 1040mm LED Количина : 16 led диоди (9+7) Напон : 94-0v Светлина коло : 16 серија 0 паралелно Една светилка напон : 3 V 1 set=2 парчиња(1 buc 9 LEDs+1pcs е 7 LEDs) пакет вклучуваат : 9sets (18 компјутери)
Нашите ленти големина се прикаже на левата и десната страна на екранот светилка должина (ве молиме внимателно да се измери вашата големина, да ги споредиме нашите должина пред да плаќаат.)
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Индустриски Следење
Бренд Име:
RZCONNE
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Пакет:
No
Должина:
1040mm
Панел Големина:
50
Влезен Напон:
94V-0
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување
Производи во категоријата