.

.

ERIKC висок притисок, common rail дизел инјектор 095000-6594 и резервоарот за гориво за вбризгување на 0950006594 оригинални cr inyector 6594

ERIKC висок притисок, common rail дизел инјектор 095000-6594 и резервоарот за гориво за вбризгување на 0950006594

DEN 6384.00

Од стоката
Во магацинот


ERIKC висок притисок, common rail дизел инјектор 095000-6594 и резервоарот за гориво за вбризгување на 0950006594 оригинални cr inyector 6594
1. Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC.
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Таа е поголема од информацијата

Објектот Должина:
20
Бренд Име:
ERIKC
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Материјал Тип:
Челик
is_customized:
yes
Објектот:
оригиналниот инјектор за гориво 095000-6594
Модел Не:
Инјектор 095000-6594, 095000 6594, 0950006594
ОЕМ:
common rail дизел гориво инјектор 23670-E0010
Апликација за млазницата:
common rail дизел горивото од млазницата DLLA155P842
Гаранција:
3 месеци
Бруто тежина:
750~850g/pc
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
1pcs/кутија
Материјал:
High-speed челик
Автомобил Производител:
Заменлив
Производи во категоријата