.

.

Дигитални AC напон 220V Црвени LED Термостат на Температура на Алармот Контролер Метар Модул

Дигитални AC напон 220V Црвени LED Термостат на Температура на Алармот Контролер Метар Модул

DEN 268.00
DEN 297.60

Од стоката
Во магацинот


start Isv Module Wrap12140
end Isv Module Wrap12140
Опис :
Дигитален дисплеј температура контролер
производот број : XH-W1308
За контрола на температурата опсег : -55 120 целзиусови степени
Екран во боја : Црвена
Излез капацитет : Max 10 A
На Точноста : 0.1 Целзиусови Степени
Температурата мерна сонда : ntc 10k/b3950/0.5 метри водоотпорен сонда
Појавата на големина : 100 x 48 x 28mm
Екранот : 37 x 18mm
Вградени дупка : 71 x 41mm
Фиксна теренот : M3/86mm
Опис :
Дигитален дисплеј температура контролер
производот број : XH-W1308
За контрола на температурата опсег : -55 120 целзиусови степени
Екран во боја : Црвена
Излез капацитет : Max 10 A
На Точноста : 0.1 Целзиусови Степени
Температурата мерна сонда : ntc 10k/b3950/0.5 метри водоотпорен сонда
Појавата на големина : 100 x 48 x 28mm
Екранот : 37 x 18mm
Вградени дупка : 71 x 41mm
Фиксна теренот : M3/86mm
Пакет :
1 PCS x W1308 Црвено Екранот Температура Контролер Термостат Префрлате

Таа е поголема од информацијата

Дисплеј Тип:
Дигитални
Моќност Тип:
полнач
Употреба:
Индустриски
Стил:
Вградени
Бренд Име:
diymore
Теорија:
температурата контролер
Број На Модел На:
030193
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
ОЕМ:
diymore
Производи во категоријата