.

.

Нова мода добар квалитет 7 бои seuqins везови чипка ткаенина венчаница/партија фустан од чипка ткаенина од дворот 130cm

Нова мода добар квалитет 7 бои seuqins везови чипка ткаенина венчаница/партија фустан од чипка ткаенина од

DEN 1224.00

Од стоката
Во магацинот

00 /двор
Материјал : полиестер,sequins
Ширина : 130cm
Пакување : цената е за 1yard,1yard=0.whatsapp : 008618022403182.
За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.90 /дворот дворот дворот дворот дворот ДОЛАРИ, 16.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа.Само да не контактирате за слободни
Исто така, Ако треба да се купи свадба/вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. време на испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
10-15 дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-25 работни дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
25-60 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Таа е поголема од информацијата

боја:
7, 1, 4, 2, 6, 5, 3
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
130cm
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Sequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
Производи во категоријата