.

.

Нов Висок Квалитет Focusable 648nm 50mw Висока Црвено Светло Ласерски Крстот Модул за Облека Сечење Дрво Сечење Машински Позиционирање

Нов Висок Квалитет Focusable 648nm 50mw Висока Црвено Светло Ласерски Крстот Модул за Облека Сечење Дрво Сечење

DEN 1260.00

Од стоката
Во магацинот

Focusable 648nm 50mw Црвени Ласерски Крстот Модул за Облека Сечење / Дрво Сечење Машински Позиционирање Карактеристики Излез Излезна Моќност : 50mw бранова Должина : 650nm,648nm Работен Напон : 5.0 V Работна Температура : +-50 степени C Димензии : 16*68mm( Focusable со Заклучување на прстен ) Излез бенд : видливата светлина Материјал : авијација алуминиум Работен век : 8000 часа Работат на струјата : 40-320m A Примена 1. Ласерски тест алатки 2. Concentricity позиционирање 3. Медицинска опрема за позиционирање 4. Производство на сигнал опрема Пакет 1x650nm 50mw Крстот ласерски модул 1x 5v Напојување 1x прилагодливи ласерски стојат Планината
Превозот Време
Ние брод на светот земји со регистрирани воздух mail, и ние брод на САД со e-пакет за испорака. Исто така можеме да брод на светот користејќи го изразат испорака како што курирската служба DHL/UPS/ФЕДЕКС/Aramex за дополнителни превозот надомест. Нормално, тоа трае 10-20 дена да пристигне во повеќето земји, но на некои земји, како што е Израел, Бразил, Индија, тоа ќе се земе колку што е 50-60 дена да пристигнат. Превозот време не е под наша контрола, но ние ќе се обидеме потрудиме да се компензира за вашиот губење на тежината на нарачката, или одложување на превозот!
Повратни информации & НСД
Ве молиме место позитивни повратни информации и да им даде висок НСД резултат за нас доколку не сте задоволни со нашата квалитетот на нашите производи и нашите квалитетот на нашата услуга, ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас за прв решенија. Ние ги реши сите ваши проблеми и ќе покрие сите вашите права. Thansks за вашата поддршка!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Повод:
Домашна Забава
Стил:
Мини
Бренд Име:
П-BAIHE
Број На Модел На:
М-16A648-50-XS
моќност:
50mw
Напон:
648nm
Производи во категоријата