.

.

40 во 1 Мулти-функција на Мобилен Телефон Екран Отворање Клешти Поправка Алатки за Полнење Шрафцигер Pry Расклопување Алатка во Собата за iPhone

40 во 1 Мулти-функција на Мобилен Телефон Екран Отворање Клешти Поправка Алатки за Полнење Шрафцигер Pry Расклопување

DEN 528.00
DEN 677.28

Од стоката
Во магацинот

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Време На Испорака :
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
1 X 25 во 1 Шрафцигер Сет
1 X Magnetizing Уред (Случаен Боја)
1 X 11 во 1 Pry Алатка
3 x Копија Морон
1.
Карактеристики :
Постои црна чанта тип кожа торба, мал и компактен, дизајнирани за секоја вежба малку и да се справи дизајниран за лесно складирање. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.62in
Се применува за таблети, мобилни телефони, очила, часовници и други електронски производи. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
alloet
Број На Модел На:
Поправка Алатки Сет
Големина:
170 X 150 X 60MM/66.92X59.05X23.62in
Тип:
Комбинација,Screwdrivers
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Пакет:
Кутија
Број на Парчиња:
40pcs
DIY Материјали:
Електрични
Производи во категоријата