.

.

2017 Нов Производ Симулација Јагоди, Ананас Кадифен Полнети Играчки, Креативни Овошје Софтвер за 3D Памук Перница, Децата Gifs

2017 Нов Производ Симулација Јагоди, Ананас Кадифен Полнети Играчки, Креативни Овошје Софтвер за 3D Памук Перница,

DEN 719.52

Од стоката
Во магацинот

Креативни јагоди, ананас перница
Ткаенини : кристал супер меки
Пополнете : 3 D памук
Големина : Јагода : 40cm, 50cm
Ананас : 60cm, 70cm

Таа е поголема од информацијата

Висина:
40cm, 50cm, 60cm, 70cm
Тип На Објект:
Растенија
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Тип:
Перница/Перница
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Предупредување:
Никој
Бренд Име:
Pernycess
Материјал:
Кадифен
Форма:
Овошје Серија
Димензии:
40cm,50cm,60cm,70cm
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
201707050950
Тема:
Овошје
Производи во категоријата