.

.

Најдобра продажба Бања Слив Потоне Тапа Хром Еден Справи со Кујна Допрете Тапа Миксер топла и ладна вода црево Хром Заврши

Најдобра продажба Бања Слив Потоне Тапа Хром Еден Справи со Кујна Допрете Тапа Миксер топла и ладна вода црево

DEN 804.48

Од стоката
Во магацинот


Функција:
Искористување на домот криви линии преку својот дизајн,што ќе резултира во класичен слив славина која се вклопува во било бања одликувајќи се со хром финиш и моќни spout вода акција. Керамички кертриџ се обезбеди живот капе бесплатна и им овозможува на точната контрола на проток на вода и температура.
Спецификација :
Бренд : EVERSO
Површина По Завршувањето : Хром
Инсталација Тип : Дек Монтирани
Број на Рачки : Една Рачка
Вентил Core Материјал : Керамички
Број на Дупки за Инсталација : Една Дупка
Rotatable Или Не : Не
Тип : Керамичка Плоча Гајтанот
Стил : Современи
Стил : Единствен Носител На Една Дупка
Површински Третман : Полиран
Ладно & Топла Вода : Да
Содржи : 1 Слив Тапа & 2 Флексибилни Црева
Тежина : 680g

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
everso
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Функција:
Мерењата Чешми
Површински Третман:
Полиран
Тежина На Пакет:
Бренд Име:
everso
fuction:
кујнски мијалник тапа
Функција:
бања слив тапа
Производи во категоријата