.

.

24sheets/многу Намали Точка Лента Цвет Подарок Хартија за Завиткување Книга Пакување Хартија Прашина Доказ Анти-стар Свадба Хартија за Пакување 45*30.4 cm

24sheets/многу Намали Точка Лента Цвет Подарок Хартија за Завиткување Книга Пакување Хартија Прашина Доказ

DEN 703.68

Од стоката
Во магацинот


Хартија за завиткување Книга на 24sheets(8 Различни Дизајн,и секој дизајн 3 листови.
Материјал : Хартија
Големина на секоја хартија за завиткување : 45*30.4 cm
Полна големина од книгата : 30.4x22.5cm тежина : 0.38 kg
1 поставува книги=24sheets хартија за завиткување=24sheets/многу

Таа е поголема од информацијата

Повод:
Шема:
Дрвја,Цвет,Ѕвезда,Решетки,Број,Мустаќи,Фабрика,Chevron,Шарени,Полна Боја,Точка,Круна,Писмо,Цртан Филм Автомобили
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
24pcs
Број На Модел На:
подарок хартија за завиткување
Бренд Име:
LBSISI Живот
Материјал:
Хартија
Производи во категоријата