.

.

HMen Жените Злато Сребрена Боја Врвот Дното Шупливи Заби GRILLZ Устата и Забите Капи Хип Хоп Bling Скари злато Сет

HMen Жените Злато Сребрена Боја Врвот Дното Шупливи Заби GRILLZ Устата и Забите Капи Хип Хоп Bling Скари злато

DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


Детална слика
Превозот
1.Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по добивме ти плаќање
2.Сите наши објекти имаат следење бр.Можете да ги пратите на предмети преку Alibaba systme или пост веб-сајт.
Epacket : 5-15 работа дена
Кина пост воздух : 10-30 работа дена
Dhl : 5-15 дена
EMS : 5-15 Дена
3.Понекогаш тоа може да потрае до to4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
Service : Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. За било која причина.не сте задоволни со предмети,ние го прифаќаме врати и размена со 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл .Ние ќе реагира во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за викендот.
Повратни информации
Ако сте задоволни со предмети и нашите serviceplease потрае една минута за да ни даде позитивни повратни информации и ни остави 5 ѕвезда повратни информации .Ако не ви се допаѓа тоа pls кажи ми причина .ние ќе се потрудиме да го реши.вашиот задоволни се нашиот живот.ви благодариме

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Grillz, Стоматолошки Скари
Број На Модел На:
GY02
Бренд Име:
Qmzchentrendy
Материјал:
Метал
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Производи во категоријата