.

.

m4 страната орев 40PCS-М4 DIN6923 304 од не ' Рѓосувачки Челик Страната Орев Заб М4 Хексагонални Страната Pinking Лизга Заклучување Заклучување Орев HW015

m4 страната орев 40PCS-М4 DIN6923 304 од не ' Рѓосувачки Челик Страната Орев Заб М4 Хексагонални Страната Pinking

DEN 71.52

Од стоката
Во магацинот

Ако сте незадоволни со вашите објекти, ве молиме јавете се во нашата Служба за корисници. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Може да се најчесто се користи во дом и канцеларија апарат, дрво, мебел, поправка и пронајдоци, ' рѓа и отпорен на корозија. Животна средина-пријателски, нема загадувањето, висока цврстина.
За целата продажба, ние ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
Ако сте задоволни со нашите производи, Pls ни даде 5 Ѕвезди
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Но, поради различни политики во различни земји, па ве молиме да се разбере. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
QYE
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Прирабница И Ореви
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DIN6923
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Единица:
многу (40 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.076kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
13cm x 11cm x 4cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Производи во категоријата