.

.

5pcs /пакет ЗА Drager Spirolog Проток Сензор,8403735 8403735-10 ЗА Евита Вентилатор АБС Материјал,Оригинални и Нови

5pcs /пакет ЗА Drager Spirolog Проток Сензор,8403735 8403735-10 ЗА Евита Вентилатор АБС Материјал,Оригинални

DEN 7068.00
DEN 7440.00

Од стоката
Во магацинот

Оригиналниот Drager SPIROLOG ПРОТОК СЕНЗОРИ 8403735 5pcs по пак,АБС материјал 8403735-04,8403735-09,8403735-10,8403735-14 Drager Новороденче Оригинални Проток Сензор 8410179
Дрејк Новороденче Y - Тип На Сензор За Проток Конектор (Socket) 8410185
Drager Новороденче ISO Директно Проток Сензор Конектор 8411130
Drager Oxylog и Fabius Анестезија Машина Диференцијални Притисок Сензор 8412034
Drager Возрасни Atomizer 8411030
Drager посебен тип Y конектор 8405435
Drager Температурна Сонда 8405371
Drager Возрасни Оригинални Цевка Група Греење Поставите 8414986
Draman Универзална Возрасни Оригинални Не - загреана Цевки Група 8413146
Drager Евита Серија за Гасење на Вентил со Чаша Вода (Обновување Првенство, Вода Replenisher) 8413125
Drager Евита Серија Повтори Exhalation Вентил 8410580
Drager Savina Повторувачки Exhalation Вентил 8413662
Drager Savian Турбина Филтер 6737545
Drager мокрење шише 8405029
Drager Анестезија Машина Порцелански M23225-04
Drager Savina Вентилатор Издувен Вентил За Да Го Поставите Првенство 8403976
Drager Savina екранот
Drager Babylog8000 Проток Сензор Кабел 8409626
Drager OXYLOG 1000 Дишење Вентил 2 M86800
Drager Чувари На Јаглерод Диоксид Земање На Цевка
Drager Оригинални Силикони Airbag 2165716
Drager Savina panel
Рубин Плоча Мала Плоча 8305624
Drager Сува Бар dpv-100703
Drager Oxylog 3000 Цевковод 8412068
Drager GULIAN Анестезија Машина под кожата
Drage Evita XL panel
Drager Evita2 dura пумпа
Drager Draeger повтори дезинфекција 24 пати филтерот 6733895
Drager цевки цевка продолжување цевка 8402041
Drager Oxylog 2000 Дрејк Exhalation Вентил 8412001
Drager Бесконечност Delte x L следи повик кабел 4322975
Drager Дрејк Пет Лидер (Клиповите) (kappa) 5956458
Drager Специјален Сет Првенство 8404985
Drage Деца 's Греење Респираторни Коло 8417987
Drager Babylog8000 Вентилатор Честата Фреквенција На Силиконски Теми 8411041
Drager Карина Еден-време noninvasive дишење коло
Drager ЕВИТА Серија Проток Сензор Кабел
Drager Евита еден - време издишува вентил (10 кутии) 8414776
Drager Fabius Проток Сензор Врска Цевка 8410929-13
Drager Nellcor Оригинални Крв, Кислород Продолжување Линија 3368433
Drager oxylog2000, 3000 издишува вентил 8412001
Drager Примерок линија земање цевка (10 кутии)
Drager Savina300 еден-време издишува вентил (10 кутии) MP01061
Drager Savina Вентилатор Проток Сензор Кабел
Drager Spiro Life Долга Низа Универзална Проток На Сензор
Drager Water Lock Draeger Адаптер
Drager Waterlock Нови Вода Првенство 6872130
Drager Draeger MASIMO оригинални крв, кислород продолжување мозок (7 pin) 7492601
Drager Draeger Мултифункционален Кабел
Drager Драго Multiplexed Јаглерод Диоксид Земање На Цевка
Drager Draeger Вар Лименки Комбинација На Табелата
Drager Draeger Маски MP01581-12
Drager Деца Родени Atomizer 8411030
Drager оригинални сув стап DPV-100703
Drager оригинални анестезија дишење коло
Drager оригинални ткаенината продолжување цевка
Drager оригинални негативни пумпа за притисок филтер (анестезија машина филтер) 8402868
Drager оригинална батерија
Draver Оригинални Етилен Fluoro Етер Анестезија Гас Испарувачот M35054-19
MP02400 Drager оригинални симулирани дробови
Oxylog1000 трансфер вентил 2 M86800
Кластер Лидер Кутии & Додатоци Multi Med; Multi Med Плус; Neo Med
Multi Med 3, 5 доведе plug кутија 3368391
Multi Med 6 доведе кутија 5191221
Пет-води ESU филтер кутија (се користи со Multi Med) 5947226
Multi Med Плус, 3, 5, 6 доведе plug кутија MS20093
Multi Med Плус ИЛИ операционата сала plug - in-box (изградена - во ESU филтер кутија) MS20094
Neo Med педијатрија кутија 5590539
Срцето кабел и други додатоци (што се користат со Multi Med 3 5 6 картичка)
Monolead Возрасни Тројно Олово (АХА) MS16233
Monolead Возрасни Пет Доведе Линија (АХА) MS16229
Стегната Возрасни Тријада Линија (АХА) 5956441
Стегната возрасни пет доведе линија (АХА стандард) 5956458
Кабли и други додатоци (што се користат со Multi Med Плус 3,5 6 доведе модули)
Monolead Возрасни Тројно Олово (АХА) MS14556
Monolead Возрасни Пет Доведе Линија (АХА) MS14560
Стегната Возрасни Тријада Линија (АХА) MS16231
Стегната возрасни пет доведе жица (АХА стандард) MS16546
Draeger Кислород Прст Клипот :
Draeger Возрасни Обновливи Кислород Прст Клип MS13235
Draeger Крв Кабел (за Multi Med Серија Приклучок Кутија) 3368433
Draeger Крв, Кислород Кабел (за Multi Med Плус Серија Приклучок Кутија) MS18683
Draeger потекнува еден - време крв, кислород прст clip (24 компјутери / пакети од пластични) MS16445
Draeger е еден - време крв, кислород прст clip (24 компјутери / пакети на винил пластика) MS16449
Draeger мајчин дете за еднократна употреба крв, кислород прст clip (24 компјутери / торба пена) MS16448
Draeger мајчин дете за еднократна употреба крв, кислород прст clip (24 компјутери / торба пена) MS16444
Draeger мајчин бебе расположливиот крв, кислород прст clip (24 парчиња / ткиво ткаенина) MS16447
Draeger мајчин родени за еднократна употреба крв, кислород прст clip (24 парчиња / ткиво ткаенина) MS16446
Nellcor Кислород Прст Клип
Nellcor Возрасни Обновливи Кислород Прст Клип 7262764
Nellcor Кислород Кабел (за Multi Med Серија Приклучок Кутија) 3368433
Nellcor Кислород Кабел (за.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Eletromagnetic
Број На Модел На:
no
Производи во категоријата