.

.

30 XL 30XL Мастило Кертриџ Замена За Кодак Кодак-30 Kodak30 ESP C110 C310 C315 Канцеларија 2150 2100 2170 Серија C100 C300 Инкџет

30 XL 30XL Мастило Кертриџ Замена За Кодак Кодак-30 Kodak30 ESP C110 C310 C315 Канцеларија 2150 2100 2170 Серија

DEN 526.00
DEN 618.72

Од стоката
Во магацинот


Модел Бр. :
За КОДАК 30 Мастило Касети
Тип :
Бренд Нови Компатибилни, Мастило Кертриџ
Мастило :
Целосна Мастило
Боја :
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
Потекло :
Zhuhai , Guangdong,Кина
Пакување :
пластична кеса и неутрална боја кутија.
Мастило за јачина :
Црна Синозелена/Магента/Жолта 15ml
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Оригинален Кертриџ Не
30 XL
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
Боја
Количина
Мастило за јачина на
30 XL
Црна
1
18ml
30 XL
боја
1
15ml
Оваа касети се користат во следниве печатач модел :
Компатибилен За КОДАК Печатач Листата : ESP C110 C310 C315
ESP Канцеларија 2150 2100 2170
ESP Серија C100 C300 Ако не Сте сигурни , Обратете се кај нас за да comfirm тоа.
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки

Таа е поголема од информацијата

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Lexmark
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Кодак
Производи во категоријата