.

.

Обичај DE papel parede infantil, 3 d цртан филм мапата мурали за момчиња и девојки спална соба деца соба позадина ѕид позадина

Обичај DE papel parede infantil, 3 d цртан филм мапата мурали за момчиња и девојки спална соба деца соба позадина

DEN 1435.00
DEN 1435.20

Од стоката
Во магацинот


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Обичај DE papel parede infantil, 3 d цртан филм мапата мурали за момчиња и девојки спална соба деца соба позадина ѕид позадина

Таа е поголема од информацијата

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
Децата' Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Ткаенини
Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Крпа & Кожа
Број На Модел На:
KK0743
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Производи во категоријата