.

.

DIY Накит Материјали Али Moda Циркон Затворач Конектори за Додатоци За Жени Природни Камења Бисери Нараквици Бисер Ѓердани Одлуки

DIY Накит Материјали Али Moda Циркон Затворач Конектори за Додатоци За Жени Природни Камења Бисери Нараквици

DEN 194.00
DEN 280.80

Од стоката
Во магацинот

Нашата Компанија Веб-Сајт : Специјален Попуст Област :
100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет Конектор Clasps За Модата, Накит DIY Одлуки Име на Производ : DIY Накит Фитинзи Резерви на Бакар Fastener Затворач Конектор за Додатоци За Природни Камења Бисери Нараквици Ѓердан Одлуки Материјал : животна Средина-Пријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum/Розово Злато/Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина : 25мм*11mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен) Точка тежина : 2.3 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.0cm
Бренд Име:
JUYA
Број На Модел На:
PL0041
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
2.2cm
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
Микро Отвори Циркон Затворање Конектор
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Објектот Тежина:
2g
Материјал:
Бакар со ААА Австриската Кристали
Позлата Боја:
Злато, злато се Зголеми , Бело Злато
Pendant Големина:
22*10мм
Тежина:
2.0g
Имиња На Производи:
Микро Отвори Циркон Затворање Конектори За Накит DIY Одлуки
Стил:
DIY Накит Правење на Резерви Додатоци
Производи во категоријата