.

.

DJGRSTER 2018 Нови Пристигнување Секси Ориентални Стомак Танц Одговара за Жените Танцување Практикување bellydance Костими Дизајн за Жени

DJGRSTER 2018 Нови Пристигнување Секси Ориентални Стомак Танц Одговара за Жените Танцување Практикување bellydance

DEN 775.00
DEN 912.00

Од стоката
Во магацинот

DJGRSTER 2018 Нови Пристигнување Секси Ориентални Стомак Танц Одговара за Жените Танцување Практикување bellydance Костими Дизајн за Сите Жени стил е за 2-4 парче , тоа е имаат различна цена,ве молиме изберете кој стил ви треба. 2 парчиња : Блузи+здолниште 4pcs : Блузи+здолниште+Превез +рака синџир или Превез +рака синџир Панталона Должина : 90 CM Половината : 68-90 CM Градите : во рок од 90см Модел : висина 167 см, градите : 82 см, колковите : 88 cm Детални големина, се мери со рака, 1-3 см грешка е дозволено

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Rayon
Број На Модел На:
GRS-444
Бренд Име:
DJGRSTER
Одговараат на:
2 или 4 парчиња/set
боја:
8 бои
Стил:
Стомакот танц костим
Производи во категоријата