.

.

AAAA+ Уникатна Природна Виножито око Obsidian Резба Буда Среќната Амајлија Pendant Ѓердан За Жени Мажи приврзоци Кристал Накит

AAAA+ Уникатна Природна Виножито око Obsidian Резба Буда Среќната Амајлија Pendant Ѓердан За Жени Мажи приврзоци

DEN 974.00
DEN 1391.52

Од стоката
Во магацинот


Природни виножито Око obsidian, секоја боја е различен, Боја автоматски ќе испрати ја Прифати Капка Shpping (без фактура или цена во пакет).

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
wangyong
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата