.

.

10pcs/многу BNC Машки Plug да РКА Женски Џек Штекер F/M Спојка за Коаксијален Кабел за видео надзор Камера Систем БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales

10pcs/многу BNC Машки Plug да РКА Женски Џек Штекер F/M Спојка за Коаксијален Кабел за видео надзор Камера

DEN 457.00
DEN 652.80

Од стоката
Во магацинот


10pcs/многу BNC Машки Plug да РКА Женски Џек Штекер F/M Спојка за Коаксијален Кабел за видео надзор Камера Систем БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales
Точка Име : BNC Машки да се РКА Женски Connecter Материјал : Метал Позлата : Никел Позлатен Нето Тежина : 7.5 g/еез Примена : системи за видео надзор,Аудио/Видео,Осветлување,итн Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк Пакет се Вклучени : 10pcs BNC да РКА Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs/многу : *************************************************************************************************** За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
LRYO1082
Бренд Име:
R
Точка име :
РКА Џек да се BNC Машки Конектор
bnc конектор:
BNC Машки Приклучок Адаптер
РКА конектор:
РКА Женски Џек Socket
Примена:
Системи за видео надзор,Видео,Осветлување
позлата:
Никел позлатен
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
РКА да BNC Конектор:
РКА да BNC Конектор
BNC да РКА Конектор:
BNC Машки да се РКА Женски Конектор
Производи во категоријата