.

.

5pcs/многу J623b Случаен Боја 220mm Дијаметар 2mm U-облик Жица Бесплатен Превозот Русија

5pcs/многу J623b Случаен Боја 220mm Дијаметар 2mm U-облик Жица Бесплатен Превозот Русија

DEN 50.00
DEN 52.32

Од стоката
Во магацинот


1 : во САД се : 10-39 работни дена. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Време на испорака само за референца.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Ние ќе процесот секоја parcelss.
4 : Други земји : 15-55 работни дена. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Изолирани
is_customized:
Yes
Изолација Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
J623b
Тип На Проводник:
Цврста
Диригент Материјал:
Бакар
Примена:
/
Производи во категоријата