.

.

Црна и Црвена Долго Чипка Вечерни Фустани Партија 2017 Жените Beaded Линија Матурска Формално Вечер Фустани Фустани Носат abendkleider

Црна и Црвена Долго Чипка Вечерни Фустани Партија 2017 Жените Beaded Линија Матурска Формално Вечер Фустани

DEN 6221.00
DEN 6912.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
EV
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
shpitsa
Декорација:
Sequined,Чипка,Кристал,Appliques
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Производи во категоријата