.

.

PC Desktop ATX 24-Pin Двојна ПСУ Моќ Синхрони Започнете Extender 4pin + sata Откривање Кабел за Bitcoin Рударство Прошири Ded

PC Desktop ATX 24-Pin Двојна ПСУ Моќ Синхрони Започнете Extender 4pin + sata Откривање Кабел за Bitcoin Рударство

DEN 356.00
DEN 500.64

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики :
1. Додека бројот на моќ интерфејси е доволно, тоа им овозможува на 2 или повеќе сили за да се вклучи или исклучи во исто време.
2. Направени од високо перформанси транзистори коло, ниска потрошувачка на енергија;
3. Кога синхронизација не е потребно, може рачно да го вклучите/исклучите на заменик на енергија;
4. Моќ индикатор : кога заменик моќ започнува, тоа ќе работат.
Спецификации :
Име на производ : Компјутерски Напојување Збег Модул Адаптер
Производ модел : Белата интерфејс за 4pins жица и Црна SATA интерфејс за откривање на жица
Жица должина : 0.2 m
Забелешки :
Кога главната моќ за откривање на интерфејс е вклучен во, не можете рачно да го исклучите пред приклучокот со тоа надвор.
4pin откривање SATA кабел и откривање кабел може да не биде во употреба во времето исто време.
Пакет Се Вклучени :
1 x 24-Pin Двојна ПСУ Моќ Синхрони Започнете
1 x ФЛОПИ Да SATA Кабел

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
h1111z
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
IO1019
Тип:
Напојување Sync Стартер Конвертор
Интерфејс Тип:
atx 24pin
Име на производ:
Dual ПСУ Рударство Extender Кабел
Тип:
Продолжување На Кабел
Големина:
Approx. 102 x 48 x 15mm/4.02 x 1.89 x 0.59 inch
Функција:
pc прекинувач
ON:
Синхронизација со главниот PSU
ИСКЛУЧУВАЊЕ:
Прирачник за подигање
Производи во категоријата