.

.

100PCS/многу Големо Пластични Складирање Покрие Кутија 4*AAA Батерија Случај Жичен Доведе Носителот Со ИСКЛУЧУВАЊЕ&НЕМА Копче За Лемење Поврзување

100PCS/многу Големо Пластични Складирање Покрие Кутија 4*AAA Батерија Случај Жичен Доведе Носителот Со ИСКЛУЧУВАЊЕ&НЕМА

DEN 2809.00
DEN 5402.88

Од стоката
Во магацинот


Одговор : прво,ние ви даде голема намали и многу купони,а ние ви испрати некои нови производот што сакате како тестирање на вашиот пазар во вашата земја
Прашање : Кога јас се колет,објектот е скршен или има и други проблеми.Што треба да направам ?
Одговор : ве Молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно,ние ќе ви ги даде разумен задоволство во место на прогласување на спорот само
Прашање : може да се произведе производ според наше барање?
Одговор : Да,ние сме фабрика,посебно на батеријата кутија,имаме огромна предност
Прашање : Кога ќе го испрати мојата цел ?
Одговор : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 до 5 дена
Прашање : Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела ?
Одговор : Да,Ние обично го направите ова
Прашање : Кога за заштита на време е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам ?
Одговор : ни Испратите порака да се прошири на заштита за вас.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Пакет:
Yes
Бренд Име:
H D S N H
Број На Модел На:
WZY-55-100
Тип На Објект:
4*ААА Пластични Батеријата Кутија
Функција:
Покрие Случај/ИСКЛУЧУВАЊЕ&НЕМА Копче
Стил:
4Slots
Пластични материјали:
ПП Заштита на Животната средина
Терминал материјал:
Бронза Никел
Единечна Нето Тежина:
22.73 g
Големина:
63.02*48.52*15.07mm
Производи во категоријата