.

.

SWMAKER Prusa i3 6mm Алуминиумска Рамка со Навој / Мазна Род Комплет За DIY 3D Печатач црна,сребрена,црвена,златна

SWMAKER Prusa i3 6mm Алуминиумска Рамка со Навој / Мазна Род Комплет За DIY 3D Печатач црна,сребрена,црвена,златна

DEN 5631.00
DEN 5927.52

Од стоката
Во магацинот


Она Што Ќе Се Добива
1 x Prusa i3 6mm Алуминиумска Рамка
1 x Prusa i3 6mm Алуминиум Загрева Кревет Поддршка
8мм Мазна Прачки :
2 x 320mm
2 x 350mm
2 x 370mm
Навој Прачки :
2 x М5 300мм
4 x М8 205mm
2 x M10 380mm

Таа е поголема од информацијата

Големина:
black, silver, red, golden
Тип На Објект:
линеарни железнички
Број На Модел На:
Prusa i3 rework метал
Бренд Име:
SWMAKER
Состојба:
Нови
Боја на располагање:
црна,сребрена,црвена,златна
Производи во категоријата