.

.

Посебни исклучителна pendant ѓердан врежан озборувања pendant мажите и жените накит JADES накит деца стил

Посебни исклучителна pendant ѓердан врежан озборувања pendant мажите и жените накит JADES накит деца стил

DEN 894.00
DEN 1051.20

Од стоката
Во магацинот

Ние не може да гарантира пристигнување време.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
100% Сосема Нов (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Лесно да се инсталира,Нема Дупчење Штета Внимание : 1). 7) Ако сте од Саудиска Арабија, ве молиме ги споделите со нас вашето PO box број и ве молиме да испратите копија од лична карта.
ако не сакате да се Следат конвенциите,ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Се применуваат подарок прилики::
Родендени, валентин, денот на вљубените подароци, подароци, подароци, патувања спомен, свадбена церемонија, вработен benefi ts, свеченото отворање, деловни подароци, промотивни рекламирање, на јубилеј
Производ големина : :
(прирачник measurin g, податоците ќе има една мала разлика, ве молиме да примите вид преовладуваат)
Природни jade чиста прирачник скулптура.
Нормално превозот време за многу земја е 25 - 45 работни дена( Русија Аргентина 45-70 работни дена и Бразил 70-90 работни дена)
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите. пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции :
1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.
3) ако не се постигне до 50 работни денови, ве молиме да ми кажете, ние ќе се прошири и на заштита на време
4)Ако не примате стока во 60 работни дена (Бразил 90 работни денови) ,ние ќе рефундирање на или препратете. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Број На Модел На:
12235
Обликотшема:
Круг
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Jadeite Jade
Име на производ:
Природни Бурма смарагд jade pendant
Потекло на стоката:
Кина
Текстура:
Jadeite Jade
Производ Во Боја:
светло зелена
Стоковните Стил:
Исклучителна личност мажите и жените стил
Производ големина:
Како што е прикажано на слика
Стоковните производство:
Чиста рачно изработени
Површината техника:
Рачно полирање
Производ пакување:
индивидуални пакување
Се применуваат подарок прилики:
Родендени, валентин, денот на вљубените подароци, партија,
Производи во категоријата