.

.

Бутик резби во дрво рачно изработени бог на долговечноста занаети подарок игра долговечност бог роденден на Уметничка колекција

Бутик резби во дрво рачно изработени бог на долговечноста занаети подарок игра долговечност бог роденден на

DEN 2212.00
DEN 2404.32

Од стоката
Во магацинот

Додадете вашите Омилени Продавници за да се добие забава .
Било каков проблем, само да не контактирате директно. Но можете да контактирате со нас во рок од една недела, доколку е тоа квалитетни прашања и ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот што е можно поскоро.Ние прифаќаме да обичај ,исто така нешто што може да ми кажете.76
wy-приклучок-крај Драги пријатели,
Добредојдовте на CC начин на Живот Продавница ! Кликнете за да дознаете повеќе. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава .
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контакт usinstead на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Производ на сопствени не може да се врати ако нема квалитет проблеми, бидејќи тоа не може да се продаваат повторно. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$72.
Ние сме главно произведува Уметности & Занаети. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ви благодариме за доаѓање и имаат убав ден.5 см
Испорака
Откако ќе го поставите цел ,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Карактеристики : Материјал : Кинески Boxwood(Huangyang) Големина : 8см*4. (Ве молиме да напомена : дека производство не е толку совршена како што купувачот мисла или купувачот не се забележи големината кога превозот не е проблем за квалитет )
Внимание За Руски Пријатели
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Дрво
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
Кина
Производи во категоријата