.

.

HYHONEY Мажите Хривнија Висок Квалитет на Природен Камен Мат Мушка Накит Буда 2017 Мода Накит Подароци pulsera

HYHONEY Мажите Хривнија Висок Квалитет на Природен Камен Мат Мушка Накит Буда 2017 Мода Накит Подароци pulsera

DEN 61.00
DEN 94.56

Од стоката
Во магацинот

Напомена : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7 .САД Може да се испраќаат преку e-пакет ако износот на повеќе од $5. 2.Ако вашата цел износ под $7, стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно. 3.Ако вашата цел износ повеќе од $100 ,може да се превезува бесплатно DHL/ЕМС. 4.Ако се купи на секоја боја повеќе од 5pcs,ќе уживате дополнителни 5% попуст.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HYHONEY
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Број На Модел На:
A
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Слика
Производи во категоријата