.

.

17*24mm 100pc златен/никел кујната кабинет зглоб на мебел и додатоци дрвена кутија зглоб Сите видови на дрвени оков за мебел

17*24mm 100pc златен/никел кујната кабинет зглоб на мебел и додатоци дрвена кутија зглоб Сите видови на дрвени

DEN 954.24

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе го испрати во рок од 1-3 дена откако вашата уплата е завршен. Тоа обично трае 15-60 денови за испорака, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји 4. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако преферирате други превозот методи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви благодарам многу.Нашиот сите производи се директни продажби на производители, брз време на испорака,цена концесии,обезбедување на квалитет. Се ослободи од сите посредници и да ви се поевтини. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Услуги на клиентите време : Пекинг време Пон. Ние го прифатат сите големи метод на плаќање, вклучувајќи ги Зачувам, Alipay, T/T, и Кредитна картичка.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Златни, Никел
Тип:
Мебел Зглоб
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
Страна Панел Дебелина:
16mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kimxin
Број На Модел На:
W-041
Барел Должина:
17mm*24mm
Производи во категоријата