.

.

1Pc Професионални Корисна Држачот за на доградба на Акрилни Пенкало Почиста Чаша Вода за Перење Сад Првенство Помине Уметност Четка Тенџере Алатка Помине Додатоци

1Pc Професионални Корисна Држачот за на доградба на Акрилни Пенкало Почиста Чаша Вода за Перење Сад Првенство

DEN 86.40

Од стоката
Во магацинот


1. Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2. Адреса : ве Молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса за испорака е точно пред да нарачате. 3. Цена : Нашата цената не вклучува Даноци,ДДВ или други скриени трошоци.Ние не сме одговорни за царински давачки. 4. Капка-превозот цел е добредојден,но да се охрабруваат да се цел сами со клиентот адреса,фактурата ќе не се вклучени. 5. Време на испорака околу 60~90 дена. 6. Ако вашата нарачка вкупен износ над $100,ние ќе испрати пакет од страна на International express(БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ). 1.Онлајн Плаќање начин : Visa,Mastercard,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Банкарски Трансфер,Webmoney,QIWI Паричникот и Bdeto. 2.Офлајн Плаќање начин : Paypal. Внимание : Мали стоки ќе се одликува со opp вреќа,големи стоки ќе се одликува со кутија.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Постави & Комплет
Големина:
11*5.5 CM(The bottom diameter)
Број На Модел На:
240153
Бренд Име:
Ywbeads
Количина:
1 Компјутер
Материјал:
Пластични
боја:
Транспарентна
Количина:
1 Компјутер
metarial:
Пластични
Големина:
5.5*9cm
квалитет:
Висок квалитет
Тежина:
About 63g
is_customized:
Yes
Функција:
Помине Уметност
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Употреба:
Помине Уметност
Производи во категоријата