.

.

DLE85/111/120 Carburetor Поправка на Комплет

DLE85/111/120 Carburetor Поправка на Комплет

DEN 1064.00
DEN 1195.20

Од стоката
Во магацинот


DLE85/111/120 carburetor поправка

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Кит класа
Технички параметри:
Вредноста 4
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
DLE85
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Производи во категоријата