.

.

Жените чипка G-Стрингови шорцеви Кратко секси долна облека дами гаќи долна облека бикини долна облека панталони камшик интимни носат 1pcs 89143

Жените чипка G-Стрингови шорцеви Кратко секси долна облека дами гаќи долна облека бикини долна облека панталони

DEN 40.00
DEN 47.52

Од стоката
Во магацинот

Дали треба да се платат увозните тарифи? -Тоа зависи од вашата земја на увоз и извоз политики, ако тарифа резултираше, тоа треба да бидат платени од страна на купувачот. Ние ќе ги прогласи ниска вредност за вас да плаќаат малку тарифи. Ако сум направил цел, може да ми испратите објектот слики без жиг? -Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без жиг ако сакате, но морате да ни кажете кога ставање на вашата нарачка.гаќи една големина значи случаен големина ПОВРАТНИ информации : 1, 100% задоволство загарантирани!!!!Се надеваме дека ви се допаѓа нашите производи & среќен со договор! 2, Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда, ние ќе го прават истото за вас! 3, Доколку постои било каков проблем што го направи не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас (преку порака/ трговија manager/ e-mail ) пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации; ние дефинитивно ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни повторно 4, Секој корисник кој остава негативни повратни информации без соодветна причина (малициозен повратни информации) ќе биде блокирана од нашата продавница; тоа не е лесно да ја стартувате некоја онлајн продавница, надеваме дека можеме и двете можат да се разбере и да се почитуваме едни со други, ви благодарам многу! Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. СЛИКА : НАПОМЕНА : 1. Дали вие не падне на превозот? -Да, Ние може да се направи dropshipping на светот за вас, само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставате ред.Овој член е без мало пакет за да се спаси тежина 5.Малку темата е нормална ситуација ,не може да забранета ,лесно за да се намали тоа ,ние го одбие спор поради оваа причина 2. Ако не, ние обично само испратите објектот бои како што е прикажано како ќе ги нарачате.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
rumila
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
g-string камшик
Гаќи Тип:
Кратко
Пораст Тип:
низок Пораст
Стил:
Европа гаќи/долна облека/бикини долна облека
Пол:
ladypanties/долна облека/бикини долна облека
Сезоната:
лето,зима,autume,пролет
Повод:
нормално гаќи/долна облека/бикини долна облека
Име:
Тренерки Тимови Дами Спорт Одговара
Големина:
една големина гаќи/долна облека/бикини долна облека
Место на Потекло:
yiwu
Стил:
Секси
Боја Стил:
Природна Боја
Производи во категоријата