.

.

5pcs/Set Бебе Момче Облека Нови Роден Девојка Облека Бебе Облека Поставите Бебе Облека

5pcs/Set Бебе Момче Облека Нови Роден Девојка Облека Бебе Облека Поставите Бебе Облека

DEN 404.00
DEN 449.28

Од стоката
Во магацинот


5pcs/Set Бебе Момче Облека Нови Роден Девојка Облека Бебе Облека Поставите Бебе Облека
Ве Молиме Имајте Во Предвид Овде :
1 . За Превозот :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи кодот информации во официјална веб-страница, но ние ќе се направи целосна наплата, ако не можете да добиете пакет во рамките на времето за испорака.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail имаат следење на информации.
2 . Во врска со вашата адреса :
Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот Превозот адреса.
3.За Повратни Информации :
Можете да не контактирате во било кое време пред да замине никакви негативни повратни информации. Ние секогаш сме биле тука работиме со вас да ги реши проблемите и да ви одговори побрзо

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
3M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
E&BAINEL
Ткаенина Тип:
Worsted
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Производи во категоријата