.

.

decorUhome Отстранлив Водат Spandex Еластична Нордиските Солидна Стол Покрие Заштитник Стол За Свадба Перат Стол Седиште Опфаќа

decorUhome Отстранлив Водат Spandex Еластична Нордиските Солидна Стол Покрие Заштитник Стол За Свадба Перат

DEN 205.00
DEN 273.12

Од стоката
Во магацинот

Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот услови 1. ние ќе reeund откако објект се враќа.
Превозот услови 1.
Политика на враќање
Ако не сте задоволни со предмети,може да ги испратите назад во рок од 14 дена за враќање или размена.
* Ако треба да ги Проверите превозот порака во вашата земја,ве молиме да го Избра брод од страна на "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или други .
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Само може да се провери порака во Кина,
но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.исто така,се врати ltem мора да bein оригинални добра состојба.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е ажурирана.
Ве молиме вид истакна дека.
Answer : ___________________________ Note :
* За зачувување на вашиот превозот надомест (ако Изберете брод од страна на "Продавачот за Испорака Метод "),
Ние ќе брод од вашата стока За Слободни страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
* Ако треба да ги Проверите превозот порака во вашата земја,ве молиме да го Избра брод од страна на "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или други . Feed врати
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Answer : ___________________________ Note :
* За зачувување на вашиот превозот надомест (ако Изберете брод од страна на "Продавачот за Испорака Метод "),
Ние ќе брод од вашата стока За Слободни страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Ние ќе слободни брод вашата нарачка од Кина пост /Хонгконг воздух mail или e Packet и тоа ќе трае 20-49 работни дена на пат.Ние ќе слободни брод вашата нарачка од Кина пост /Хонгконг воздух mail или e Packet и тоа ќе трае 20-49 работни дена на пат.

Таа е поголема од информацијата

Спецификација:
55x55x60cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Spandex / Полиестер
Употреба:
Банкет Стол,Плажа Стол,Свадба Стол,Хотел Чаир
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Стол Маска
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
decorUhome
Стол Назад Висока Големина:
Околу 45-60cm
Стол Назад Широк Големина:
За 35-48cm
Седиштето Должина Големина:
За 38-46cm
Седиштето широк Големина:
За 38-46cm
реден број:
VFWZH026F1
Тип На Објект:
како на сликата прикажани
Производи во категоријата