.

.

Музика LED Лента 5M SMD5050 Водоотпорен/IP20 RGB Ленти LED Лента на Светлина+Музика Звук IR Сензор Контролер/24keys/44keys контролер

Музика LED Лента 5M SMD5050 Водоотпорен/IP20 RGB Ленти LED Лента на Светлина+Музика Звук IR Сензор Контролер/24keys/44keys

DEN 312.00
DEN 446.40

Од стоката
Во магацинот


Музика LED Лента 5 M SMD5050 Водоотпорен/IP20 RGB Ленти LED Лента на Светлина+Музика Звук IR Сензор Контролер/24keys/44keys контролер
Се фокусира на :
1. 3528 RGB LED ленти имаат само Црвена, Зелена, Сина три вида на една боја, а некои мешани повеќе бои.
Ако сакате RGB led лента да има многу видови на поединечни бои, вклучувајќи ги, исто така, бела, топло бела или жолта еден бои, ве молиме да се купи 5050 RGB led лента од нашата продавница.
2. За цел стоки кои се повеќе од 2kg, ние може да избере Изразат испорака начин, како У PS/DHL/EMS/ФЕДЕКС/ТНТ/Други Експрес Сервис.
5 M 5050 60led/m Не-водоотпорен/Водоотпорен RGB музика контрола на led лента поставена :
1x 5m 60led/m не-водоотпорен/водоотпорен RGB led лента
1x 20keys музика IR-далечински контролер (тоа не вклучува батерија)
1x DC IR приемник
5 M 5050 60led/m Не-водоотпорен/Водоотпорен RGB 44 Keys контрола на led лента поставена :
1x 5m 60led/m nonwaterproof/водоотпорен RGB led лента
1x 44keys музика IR-далечински контролер (не вклучувајќи батерија)
1x DC IR приемник
5 M 5050 60led/m Не-водоотпорен/Водоотпорен RGB 24 Keys контрола на led лента поставена :
1x 5m 60led/m nonwaterproof/водоотпорен RGB led лента
1x 24keys музика IR-далечински контролер (не вклучувајќи батерија)
1x DC IR приемник

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
5050 rgb
боја:
Не водоотпорен, водоотпорен
Wattage:
Music Controller, 44Keys Controller, 24Keys Controller
Тип На Објект:
Лента
Боја Temp(К):
2700-6500k
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
>50000
Лента тип:
SMD
Енергија:
Префрлете
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC,RoHS,FCC,CE
Број На Модел На:
SMD 5050 RGB Led лента
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
DC
Led Диоди Број/M:
60leds/m
Напон:
12V
LED Чип Модел:
SMD5050
Бренд Име:
GBKOF
Спецификации (монистра светлина / m):
60led/m
Потрошувачка на енергија (W/m):
14.4 W/m
rgb контролер:
20key IR музика далечински контролер
shippment:
Бесплатен превозот
боја:
RGB
Должина:
5M
Гаранција:
3 Години
Вози режим:
Константен напон
Тип На Објект:
Лента
Led количина:
150LEDs
Заштита Го Оценувате:
IP20 не-водоотпорен/ IP65 водоотпорен
Големина:
L500cm(5M)xW1.0cmxT0.25cm
Производи во категоријата