.

.

Новата Замена За МИЦУБИШИ M285 клима уред Далечински Управувач AC RNK502A010B/C/D/F/G/H/L SRK325HENF SRK258HENF SRK285CENF

Новата Замена За МИЦУБИШИ M285 клима уред Далечински Управувач AC RNK502A010B/C/D/F/G/H/L SRK325HENF SRK258HENF

DEN 312.00
DEN 479.52

Од стоката
Во магацинот

Друг е универзален далечински управувач. Нашата продавница продава за далечинска контрола има два вида, еден е оригиналниот далечински управувач .ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правењето на нарачката. Но, може да биде Многу мал број на копчето не се исти.
Добредојде на сите пријатели да ја посетите мојата продавница, Мојата продавница имаат професионален тим услуга.
Мојата продавница обезбеди најдобар ефективни производи и квалитетна услуга на сите. За кревка предмети, надворешниот се заштити со меур хартија.
Мојата продавница цел е "Професионални, Квалитетни, Доверливи". Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Функцијата е вашата оригинална иста.
sonoff воздух глувчето linux тв кутија domotica 433mhz универзален далечински управувач за контрола на кодот грабител
controle remoto универзален далечински управувач универзална портата далечински управувач 433 глувчето водител qhqg
контрола remoto doorhan chunghop mando garaje wifi switch tda1085 оддалечен безжичен гаража frequencimetro
automação residencial 433 mhz roku 433.97 во) Забелешка : замена На далечинскиот управувач единици и ќе работи како и оригиналите . Сите производи се спакувани со внимание.) Пакет Големина : 28cm x 13.
Драги пријатели, ви благодариме за доаѓање до мојата продавница.92 далечински управувач switch 12v гаражни врати далечинска контрола
далечински управувач duplicator воздух глувчето t2 telecommande portail uzaktan kumanda bluetooth далечинска контрола
duplicator копче на далечинскиот управувач за автомобил алармот тв универзален далечински управувач denon насловна автоматизација дојде
microlab mando на distancia став puertas де garaje далечински управувач switch i7 6400t 27mhz далечинска контрола
bluetooth gamepad telecomando cancello ir учење далечински управувач daewoo rx470 onkyo универзален далечински
.

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Употреба:
клима уред
Фреквенција:
433 MHz
Број На Модел На:
M285
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1
Бренд Име:
USARMT
Состојба:
Нови
Боја:
Како што е прикажано
Количина:
1 x далечински управувач (Батерии не се вклучени)
Пакет:
ПП торба
Тежина На Пакет:
0.15kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
28cm x 13.5cm x 5cm (11.02in x 5.31in x 1.97in)
Материјал:
АБС материјал
Производи во категоријата