.

.

Природен Камен Здружени Agates &Тибетската DZI Мушка Хривнија Вкупната големина 7.5-8.5

Природен Камен Здружени Agates &Тибетската DZI Мушка Хривнија Вкупната големина 7.5-8.5

DEN 1236.00
DEN 1344.00

Од стоката
Во магацинот

За било која причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ако сакате да имаат било каков проблем во врска со превозот , pls се чувствуваат слободни некој да ви помогне. Повеќето од објектите ние обезбеди бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Ве молиме погледнете внимателно во детали на слика и опис пред купување, отворен спор или лошо преглед на овие две причини, јас ќе се стави вашето име во црната листа на купувачи и да ги објавуваат, и ќе се во можност да купат некој производ во иднина. Проценето време на испорака 15~60 дена.
ШОПИНГ ВОДИЧ Кога ќе ја добиете вашата цел , ние ќе испрати пакет надвор што е можно поскоро.
За нас Ние сме накит компанија,ние правиме накит од себе.
Ако не сте сигурни за детали, може да побара од нашата служба за корисници; ако вие сте многу picky, ве молиме да не купи!
Било каков проблем , pls контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или оставајќи ни негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Ние ќе направиме се најдобро за контрола на ризик од добивање на доход,но не сме 100% сигурни дека за да се избегнат какви било даноци.

Таа е поголема од информацијата

Должина:
19cm, 20.5cm, 22cm
Бренд Име:
Lii Ji
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
GPB
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Никој
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Производи во категоријата