.

.

15 КОМПЈУТЕРИ Компатибилен PGI-520 CLI-521 PGI 520 CLI 521 Мастило касети за canon PIXMA IP3600/IP4600/IP4700 MX860 инкџет кертриџ

15 КОМПЈУТЕРИ Компатибилен PGI-520 CLI-521 PGI 520 CLI 521 Мастило касети за canon PIXMA IP3600/IP4600/IP4700

DEN 889.00
DEN 987.84

Од стоката
Во магацинот

Еден сет на 15 пакети Категории на производи : Мастило Cartridages Забелешка : Европската верзија печатач однесува Производ Модел Боја Количина на Мастило за Јачина на Чип PGI-520 BK Црна 3 23ml со чип CLI-521 BK Фото Црна 3 11ml CLI-521 C Синозелена 3 11ml CLI-521 M Магента 3 11ml CLI-521 Y Жолта 3 11ml
Компатибилни печатачи :
Canon PIXMA i P4800 , Canon PIXMA i P4850 , Canon PIXMA i P4950 ; Canon PIXMA IX6250 ; Canon PIXMA IX6550 ; MG5150 ; MG5200 ; MG5250 ; MG6150 MG6250 MG8150 MG8250 MX882 MX885
Shippment : 1.Нарачки ќе биде предаден во рок од 2 дена, освен за време на викендите и празниците .Нарачки ќе бидат испратени од страна на Кина Пост испорака од Кина 2.Следење на број ќе се обезбедува врз веб-сајт, така што можете да ги пратите вашите пакет онлајн.Ние брод на превозот адреса што е предвидено во текот на проверете. 3.Ве молиме не го испрати одделни е-пошта во која се наведува различни превозот адреса,бидете сигурни дека имаат точна адреса кога се проверува. За НАС : 1.Бидете сигурни дека врската cartridages цел се исти со моделот на вашиот печатач,ако сте несигурни ве молиме ни e-mail ,ние сме среќни да ви даде одговор. 2.Сите пораки и пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 бизнис dayfrom 9.СУМ-6.ЧАСОТ(недела се исклучени).Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Светло Црна,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
компатибилен PGI-520 CLI-521
Обоени:
Yes
Производи во категоријата