.

.

2018 Врвен Квалитет Фитнес Салата Спортски Торби Мажите и Жените Водоотпорен Спортски Чанта Отворено Туристички Кампување Мулти-функција Торба

2018 Врвен Квалитет Фитнес Салата Спортски Торби Мажите и Жените Водоотпорен Спортски Чанта Отворено Туристички

DEN 672.00
DEN 1119.36

Од стоката
Во магацинот


2018 Врвен Квалитет Фитнес Салата Спортски Торби Мажите и Жените Водоотпорен Спортски Чанта Отворено Туристички Кампување Мулти-функција Торба
Имајте на ум 1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 cm
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод
Ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување

Таа е поголема од информацијата

Тип на спорт:
Фитнес
Материјал:
Најлон
Капацитет:
20-35L
Бренд Име:
scione
боја:
Црна/Црвена/Каки/Сино/Зелено
Стил:
Моден Спортски сали кеси Патна Чанта
квалитет:
Врвен квалитет
QC:
Тест еден по еден
Бесплатен Превозот :
Yes
Големина:
48*17*24 CM
НЕМА.:
J30
Функција:
Водоотпорен и Пренослив
Бои:
5 бои
Производи во категоријата