.

.

AHTOSKA Топла Храна Термос 304 од не ' Рѓосувачки Челик Термички Изолирани Ручек Кутија Храна Контејнери

AHTOSKA Топла Храна Термос 304 од не ' Рѓосувачки Челик Термички Изолирани Ручек Кутија Храна Контејнери

DEN 1060.00
DEN 1631.04

Од стоката
Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
500-1000ml
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип:
вакуум
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
6-12 часа
сертификација:
SGS
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
BWB02
Бренд Име:
AHTOSKA
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Луѓе:
Деца
Производство:
Вакуум Колби
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
Производи во категоријата